Znowu coś o facetach piszesz? Nie znasz się na tym, usłyszałam od swojego, gdy waliłam dziko w klawiaturę laptopa.
NO MOŻE . SAMI OCEŃCIE.

8 PRAWD O MĘŻCZYZNACH

1.Jedzą szybciej od nas.

4
Taka sytuacja. Spotykasz się z facetem na mieście : nieważne czy to Twój brat, kumpel czy chłopak. Zamawiacie generalnie to samo. Jak dużo by nie mówił On, to i tak to Ty skończysz jeść jako ostatnia.

 

2. Zawsze bardziej.


Idziecie na spacer. Na rower. Lub On podwozi Cię gdzieś samochodem. Jeśli jedzie za szybko, nie czujesz się komfortowo. Prosisz żeby zwolnił. No z tych 120 km/h które w mieście niekoniecznie są fajne i bezpieczne. On, tak, zwalnia, hamując gwałtownie aż pasy Cię przyduszają . Zwalnia do 30 km/h …
Inna sytuacja. Mega się spieszysz. Dojeżdżacie rowerami do skrzyżowania. Ponaglasz go. Bo za 10 minut jesteś umówiona 2 dzielnice dalej. Jedziesz naprawdę szybkim tempem. No i on przyspiesza, tak bardzo że widzisz go po kilku sekundach 400 metrów dalej i wkurwiona, cała spocona zjawiasz się na spotkaniu.
Jak żyć ? Zapomnij o wymawianiu słów „szybciej” i „wolniej”, lub doprecyzuj swoje postulaty o km/h , lub sekundy.

 

3. Sprośne żarty to ich żarty.

5

Lubią je bez dwóch zdań. O ile piękniejsze byłoby życie gdybyśmy, my, dziewczyny nie obrażały się za żarty o blondynkach, kobietach za kierownicą , babach u lekarza, żonach etc. Za kawały z podtekstem seksualnym. Nie posądzały facetów o bycie idiotą za tego typu żarty. Pozostaje to zaakceptować i śmiać się w głos. No ok – przynajmniej nie krzywić się na świńskie żarciki.

 

4. Możemy nosić ich ciuchy.

6

I to jest mój numer jeden. Która z nas, na wakacjach, lub innych wyjazdach nie została poratowana bluzą kolegi ( bądź innego osobnika płci męskiej) , gdy wieje i pada ? Lub koszulką do spania, bo „zapomniałam piżamki”?
A ileż razy po mimo sryliarda ciuszków we własnej szafie wybieramy męskie : koszule, bluzy i koszulki? Bo takie miłe, bo takie wygodne, bo tak jakoś pasują, takie sexy .

 

5. Maja mniej skomplikowane spojrzenie na życie.

2

Nawet psychologiczne badania, potwierdzają moją obserwację jakoby mężczyzni o wiele bardziej niż kobiety widzieli świat w jasnym podziale : „czarne-białe”. Bez żadnych odcieni, pasteli, szarości.
Kobieta :„Pasuje mi ta sukienka? Nie jest za długa? Za obcisła? Ten krój za bardzo podkreśla mój tyłek? A może rozmiar większa? Inny kolor? Nie wyglądam w niej za blado? O ta pasuje do oczu” I sratatatata bez końca.
Facet: „ albo jest dobra, albo nie, no do ch***”
Widzicie ? Bez zbędnego popadania w szczegóły, dywagacji, rozmieniania się na drobne. Ocena ogółu rulezz.
Od dziecka spędzam mnóstwo czasu z osobnikami płci męskiej, a wiecie dlaczego? Bo z męskiej perspektywy świat jest prostszy. Nie, nie prostacki. Weselszy, bardziej pozytywny, pozbawiony sztucznych problemów i problemików, bardziej bezstresowy.
Nie jedno spotkanie z kumpelą na ploteczki i problemy w stylu:„obiecał, że zadzwoni. Nie zadzwonił. Nie napisze do niego pierwsza.” przegrywa na szali z pójściem z moim kumplem na rower.
Tworzenie problemów, robienie tego na co faktycznie nie ma się ochoty, problemy z przejściem od słowa do czynu – procentowo, u kobiet które znam, przeważają.
Kolejny powód dla którego warto jest mieć kumpli? Powiedzą Ci prawdę. Np. że „w tej sukience wyglądasz jak w piżamie” – cytat z życia wzięty. Mojego niestety xd

Lub jeśli popadasz w zbytnie samouwielbienie skutecznie ściągnie Cię na ziemię mówiąc ” jeśli usłyszysz za dużo komplementów, śmiało dzwoń do mnie, powiem Ci kilka mniej przyjemnych słów” .

 

6. Zrobią z Tobą trening z ciężarami.

7

Poasystuje Ci gdy będziesz chciała łyknąć nowy PR w przysiadzie. Nie będziesz musiała rozbierać sztangi, bo on bez problemu wrzuci Ci ją na widełki. Podpowie Ci parę rzeczy, a Ty zaimponujesz mu techniką wchodzenia na linę. Razem się porozciągacie i będzie przy tym kupa śmiechu.

 

7. Nie pieprzą się z życiem, a jeśli już to pieprzą się dobrze. W życiu.

If you know what I mean…

 

8. Są lepsi od psów.

 

Facet to nie pies – nie musisz z nim codziennie wychodzić. Nie musisz budzić się gdy on wychodzi. Nie musisz nalewać mu wody, tudzież piwa i przynosić kabanosów.
Nic nie musisz. Możesz tylko chcieć. Najgorsze pętle robimy same sobie.
Więc jeśli masz wybór pies vs. Facet. Wybierz tego drugiego. W łóżku też grzeje niezgorsza.

 

3

 

Jeśli macie jeszcze jakieś super hiper subiektywne prawdy o mężczyznach, piszcie ! Chętnie uzupełnię ten tekst o kilka jeszcze ! 😉

MODEL : mój ulubiony dj < klik>

 

Komentarze: