Na dzisiaj przygotowałam dla Was subiektywne zestawienie najlepszych kanałów na YT z treningami oraz poradami na temat aktywności fizycznej.

Wszystko co polecam przez lata testowałam na sobie, więc ma sens i daje efekty.

Jeśli szukacie treningów dla siebie, na te kanały na pewno warto zajrzeć. Żeby uniknąć długich opisów wszystko podzieliłam na kategorie, możecie poprzeglądać i sami wyrobić sobie zdanie.

KATEGORIE;
P– początkujący
T– tutoriale/pokazowe filmiki
G– gotowce, czyli odpalasz i ćwiczysz
X– porady

MOJE TOP 4;

1. Power Workout tv.<klik> T, G, X

—-> autorka kanału specjalizuje się w treningu kettlebell metodą hardstyle; kanał zawiera dużo treningów wzmacniających przygotowujących do pracy z ciężarem, trochę pokazówek Poledance, gotowych zestawów treningowych (moje ukochane) ; wreszcie ktoś pokazuje jak należy trenować z kettlebells (ogólnie obciążeniem) żeby mieć efekty!
Więc; tak dla dużego obciążenia z małą ilością powtórzeń w kilku seriach, nie dla machania 3kg.kettlem razy -dziesiąt na zajęciach w klubach fitness..

2. Zuzka Light <klik> T, G

—>ogromny wybór treningów które potrafią doprowadzić do granic (tak kilkakrotnie płakałam, krzyczałam i te sprawy) ; Zuzka zamieszcza ZWOW’Y „workout of week” , czyli trening na każdy dzień tygodnia, w sumie 100 różnych treningów angażujących całe ciało-prawdziwy total (są to ćwiczenia crossfitowe, z obciążeniem własnego ciała, ciężarami, genialne po prostu), Zuzka nie pozwala na nude, wrzuca 5 minutowe treningi, ćwiczenia niemalże się nie powtarzają. To co lubię u Zuzki to wieczne wyzwania, ciekawe propozycje oraz imponujące efekty. Kanał jest ciągle uzupełniamy znajdziemy tu również przepisy kulinarne, dział mody, motywacji. Poziom dla bardziej zaawansowanych, na początek zdecydowanie odradzam.

3. Ewa Chodakowska <klik> P, T

—-> Ewka wrzuca TOP 5 ćwiczeń pokazowych do skomponowania własnego treningu; 6-minutówki, pojawiają się tzn.”huragany” treningi z Tomkiem Choińskim, autorskie pomysły na treningi, tutoriale, motywacja oraz trochę prywaty;) Kanał dobry dla zaczynających przygodę z fitnessem, przejrzysty, „zachęcający” ,chociaż Ci zaawansowani również znajdą tu garść inspiracji i wyzwanie;)

4.Fitness Blender <klik> P, G

—> gotowe treningi z rozgrzewką, cool down, strechingiem, napisy informujące o pozostałym czasie do wykonania ćwiczenia, następnego treningu, ilością spalonych kalorii, aż chce się ćwiczeń Ogromny wybór playlist, naprawdę mega profesjonalny kanał , każdy znajdzie coś dla siebie od kickboxingu, po pilates oraz treningi budujące masę, spalające, z obciążeniem, bez etc.

Pozostałe polecam;

-Akop Szostak <klik> dużo fachowej wiedzy, również przydatne dla facetów, profesjonalny instruktor z ogromnym doświadczeniem ; X

-Be_fit_woman <klik> propagatorka treningu z obciążeniem, nie uwierzycie ile ta Pani ma lat..T, G

-Jacek Bilczyński <klik> X

-Melissa Bender <klik> gotowce dla zabieganych i znudzonych , G, P

-Rusz się <klik> T, G, P

-Projekt BeFit <klik> P, G

-Popsugar Fitness <klik> G, P

-Odchudzanie Bez Kitów <klik> P, G

-BeFit <klik> G

-Christine Salus<klik> G, T, P

-Wai Lana <klik> coś dla fanów klimatycznej jogi i odprężenia 😉 G

-Zapytaj Trenera <klik> X

-Sylwia Szostak <klik> X

#train #hard 😉


Komentarze: