Czasem, choć chyba lepiej posłużyć by się było słowem „często” w ciągu tygodnia wpada mi w oko/ przychodzi kilka rzeczy którymi chciałabym się podzielić z Czytelnikami bloga, tudzież osobami trenującymi ze mną.
Zazwyczaj takich rzeczy jest sporo, lecz każda z nich to za mało na osobny tekst. Stąd pomysł na podsumowanie tygodnia.
Będę dzielić się z Wami linkami do ulubionych blogów ( których czytam mnóstwo 😉 , dobrych kawałków, ciekawych filmików treningowych, smacznych przepisów, wydarzeń na których warto być, moich zakupów oraz wszystkiego tego co wydarzyło się u mnie w ciągu 7 dni i jest warte powtórzenia.
Pierwszy tekst zupełnie na próbę – jeśli się spodoba – będzie regularnie. Więc koniecznie dajcie znać czy TAK czy NIE.

1. DaWanda

Internetowy sklep w którym znajdziecie produkty polskich producentów. Co więcej będę to produkty w 100 % oryginalne, więc jeśli tak jak ja – nie lubicie sieciówek to jest strzał w dziesiątkę.
Ubrania, dodatki – znajdziecie tam wszystko. Istnieje opcja wyszukiwarki prezentu dla danej osoby na daną okazję. Ceny bardzo przystępne.

 

 

2. Wegan baczer
Słuchajcie ! Pierwszy wegetariański sklep mięsny. Zakupy online, które osoby mięsożerne mają przekonać do tego jak smaczne mogą być wyroby roślinne, pokazać, że mogą być świetnym zamiennikiem mięsa. Ba! Dorównywać mu pod względem smakowym.

 

 

3. Blue kangaroo
Blog pisany przez Studentkę dla Studentów.;) Dużo „życiowych „ wpisów : jak tanio podróżować, jak się skutecznie ( i szybko!) uczyć. Ach te studenckie czasy ..;) Zajrzyjcie koniecznie!

 

 

4. Krótka video – relacja z najlepszego sportowego obozu w tym roku ( tak MÓWIĄ WSZYSCY! ) czyli IV Ogólnopolski Obóz HardStyle Kettlebell – Łagów 2016. 3 minuta – mój numer jeden z całego filmiku 😉

 

 

5. Zdjęcia .
Ostatnio zaczęłam bawić się jogą i acroyogą efekty :

filmik jak 2 sekundy byłam w górze w staniu na rękach ( niesamowite uczucie! )

IMG_20160812_185545

 

IMG_20160812_185914

 

 

6. Piękna sesja fotograficzna 23 letniej studentki architektury.

 

 

7. Książka po przeczytaniu której nie będziecie w stanie sięgnąć po nic innego jeszcze przez kilka dni.

 

 

8. Akcja w której biorę udział, żeby utrzeć nosa tym którzy mówią, że Polacy nie czytają ( jeśli macie jakieś extra książki godne polecenia, piszcie ! )

 

 

9. Flow Movement – prawie jak taniec – płynny ruch, ciekawa opcja dla kogoś znudzonego tradycyjnym mobility 😉

 

Tyle na ten tydzień 😉 Jeśli macie jakieś ciekawe linki, bądź blogi , strony, kanały które prowadzicie dajcie znać w komentarzu, bądź mailowo : kontakt@codzisnatrening.pl

 

Komentarze: