111

Miło, że wpadłeś na mojego bloga ! Rozgość się i poczuj tak dobrze, jak u siebie…na treningu !

Na CoDziśNaTrening piszę o aktywnym życiu, treningu i zdrowym ruchu 😉

Aktywność fizyczna to moja pasja, praca i sposób na życie. Na co dzień staram się zarażać pozytywną energią i miłością do aktywności fizycznej. Pokazuje, że warto stawiać na swoje marzenia i cele oraz życie z pasją.

33

Poprawa siły, zdrowia i sprawności moich Podopiecznych to dla mnie cel nadrzędny ! Jestem zwolenniczką holistycznego podejścia do człowieka oraz funkcjonalności w treningu.

5A

Kim jestem ?

Jako, że nie znam lepszej szefowej niż Ja sama – pracuję na własnej , trenerskiej działalności.:)

W 2016r. założyłam swój klub- Centrum Kettlebell Warszawa  na ul.Grochowskiej 45D , w ramach którego oprócz treningów indywidualnych prowadzę grupy  oraz kursy dla początkujących. Również od 2016 jestem certyfikowanym Instruktorem StrongFirst – ogólnoświatowej Szkoły Siły. Aktualnie prowadzę kameralne grupy oraz treningi personalne w swoim studio treningowym.

Ponad połowa mojej pracy to programowanie treningowe oraz pisanie planów treningowych online. Aktualnie na programowaniu treningowym współpracują ze mną osoby stacjonarnie z Warszawy oraz online z całej Polski. Najczęstsze cele moich Podopiecznych to m.in: poprawa postawy ciała, korekcja błędów postawy, pozbycie się bólu pleców, poprawienie kondycji, progres siłowy, powrót do aktywności po kontuzji, nauka poprawnego treningu siłowego, przygotowanie do testów sprawnościowych/zawodów. Pracuję z również z kobietami przed/po ciąży .

Moja kwalifikacje / przebyte kursy : < LINK >, zapraszam na:

  • treningi siłowe ( z użyciem kettli)
  • treningi medyczne* / korekcyjne
  • pilates
  • program „wrzuć na luz” <LINK>

**jeśli na co dzień czujesz się słabo fizycznie, chcesz się poczuć lepiej, ruszać lepiej i zacząć „ogarniać” swój organizm żeby w zdrowiu dobrze Ci służył w pracy i życiu codziennym to jest właśnie trening funkcjonalny

* działamy prerehabilitacyjnie, pracuję od podstaw : korekcja postawy, reedukacja oddechowa, tzw.”czerwone flagi”, przygotowanie do intensywniejszych treningów, praca nad stabilizacją centralną

Moja historia ? Współpracowałam m.in z prowadząc treningi medyczne m.in  z: Mjolnir Kettlebell Club , klubem dla kobiet Ladies Gym Gocław. Prowadziłam warsztaty o zdrowym ruchu dla Ladies Gym Gocław, Ursynów oraz Ochota. Cyklicznie, latem  w ramach współpracy z miastem oraz WRC organizuję kettlowe treningi na jednej z warszawskich plaż. Jako trener współpracowałam m.in z Decepticon Gym, Husaria Race Team Warszawa, 4Run- Bieg Żywiołów, BootCamp Polska, I love fitness, portalem Mim24.pl, Polskabiega.pl , wodguru.pl , Fullprogress.pl, RockTape.pl, MudMax.

Jeśli masz pytania / jesteś zainteresowany współpracą, zapraszam: kubicak6@gmail.com

lub 500 017 212

Strona : www.codzisnatrening.pl

FB : Kinga Kubica Trener

IG: Kinga_Kubica_Trener

Komentarze: