Większość aplikacji jak się domyślacie będzie związane z treningiem i zdrowym trybem życia. Jeśli lubisz z telefonu korzystać mądrze by ułatwiać sobie życie na bank Ci się spodoba !

 

  1. Kanarek

zrodlo:https://www.systel.pl/aplikacje-mobilne-kontra-smog/

Darmowa aplikacja dzięki której sprawdzisz zanieczyszczenie powietrza w Twojej okolicy, prezentuje szczegółowe dane a propo zanieczyszczeń prognozy.

Jeśli zastanawiasz się czy dziś jest dobry moment na długi spacer, czy iść pobiegać lub czy zakładać maseczkę – sprawdz koniecznie 😉

 

2. FullProgress – tym razem nie aplikacja, ale bez problemu działa w wersji mobilnej

Internetowy dziennik treningowy -idealne wyjście gdy masz dość papierkowej roboty, oraz zapisywania wyników treningów /testów w zeszytach. Świetne rozwiązanie dla zawodników oraz trenerów którzy sprawnie i dokładnie chcą prowadzić analizę postępów swoich podopiecznych

Z FullProgress korzystam do programowania testów moich klientów indywidualnych oraz grup Centrum Kettlebell Warszawa, za pomocą tej aplikacji monitoruje również obecności na treningach, wejścia na karnety, sprawozdania z planów oraz analizuję postępy grupy.

3. Headspace – najlepsza apka do medytacji

Mam darmową wersję która również daje radę;) Dzięki aplikacji możesz zaplanować momenty wyciszenia m.in (przed snem, skupienia i koncentracji przed treningiem). Bardzo przyjemny głos lektora oraz możliwość ustawienia czasu sesji na ogromny plus.

4. Mobile MPK oraz BUSLive

Dwie aplikacje niezbędne jeśli poruszasz się komunikacją miejską. Mobile MPK pozwala zaplanować Ci podróż z dokładnym wyliczeniem czasowym (na dojścia na przystanki z punktów oraz na przesiadki również), dodatkowo pokazuję opóźnienia autobusów.

BusLive pozwoli znaleźć Ci swój autobus/tramwaj na mapie miasta.

Dzięki tym dwóm aplikacjom zaoszczędzam mnóstwo czasu , nie stoję długo na przystankach nie muszę też się  śpieszyć się bo wiem który dokładnie autobus i ile będzie opóźniony.

Jeśli te dwie aplikacje zawodzą a sytuacja wymaga szybkiego działania ( lub masz mocny ból dupy na warszawski transport miejski ) polecam dzwonić na numer 19115 do działu transportu miejskiego.;)

5. Cyberobics

Ogólnie jestem na nie jeśli chodzi o trenowanie w domu z wirtualnym trenerem, jeśli chodzi o te aplikacje- wygrywa różnorodność treningów od typu cross po pilates , mini band, oraz sesje medytacyjne, joga. Dodatkowo a’la hollywoodzki klimat oraz sceneria i muzyka sprawiają, że trenuję się lekko i przyjemnie.

Regularnie korzystam z treningów na trenażer które są dostępne w wersji darmowej.

20 treningów za free, ponad 80 w wersji płatnej 5 euro miesięcznie/ 12 miesięcy 2 euro.

6. Goodie

Aplikacja dzięki której nie raz jadłam za darmo 😉 Zniżki do centr handlowych, informacje o wyprzedażach , okazjach oraz urodzinach marek.

7. Refunder

zrodlo: musthavefashion.pl

Jeśli często robicie zakupy online , wystarczy włączyć wtyczkę Refundera i zbierać kasę za zakupy. Jednorazowo to groszowe sprawy jednak w przeciągu miesiąca można uzbierać 40-70 zł i sobie wypłacić.

8. Mbank.

zrodlo: thinkapple.pl

W tym roku zmieniałam bank z Deutsche Bank ( teraz Santander), gdzie bankowość internetowa wołała o pomstę do nieba, na Mbank. Założyłam konto i po wypełnieniu kilku wymogów (ilość wpłat/ wypłat) po 3 miesiącach dostałam 120 zł zwrotu od banku 😉

Aplikacja działa super intuicyjnie, szybko i bez problemów. Fantastycznym pomysłem jest możliwość określenia celu oraz comiesięczne automatyczne odkładanie sumy na dany cel. Pracownicy z infolinii mówią ludzkim językiem, co nieczęsto się zdarza na infoliniach bankowych;). Zdecydowanie ten bank jeśli chodzi o moją oszczędność czasu i ułatwienie życie zasługuje na 6+.

9. APP Usage

Aplikacja która (DOSŁOWNIE) otworzy Ci oczy na świat. Apka ta mierzy dzienny czas korzystania z poszczególnych aplikacji oraz funkcji na telefonie.

Mnie uświadomiła ile czasu marnuje na Messenger i Facebook’a. Od kilku tygodni nie mam na telefonie apek Messengera i fb , z przeglądarek jestem wylogowana, a mój poziom koncentracji oraz czasu na inne ważne rzeczy jest fantastyczny 😉

Jeśli kogoś mocniej zainteresuje temat jak ogarniam bez FB i jak radzę sobie z organizacją czasu- będzie więcej tekstów na vlogu w tym temacie;)

Istnieje możliwość ustawienia również na Instagramie ( w ustawieniach apki Insta sygnału który poinformuje Cię, że dziś korzystałeś z IG 20minut i pora już skończyć).

Jeśli często używasz argumentu ” nie mam czasu na 20 minut nauki/czytania dziennie” lub ” dziś nie znajdę nawet 20 minut na trening/ rolowanie/ spacer” włącz aplikację i odnajdź czas który przecieka Ci przez palce 😉

 

cdn. 

 

 

 

Komentarze: