A Ty , jak bardzo kochasz swoje ciało?
Jak dbasz o swój organizm?

Co moim zdaniem czyni prawdziwego sportowca, tudzież atletę?

1. Pamięta o prawidłowym nawadnianiu organizmu oraz zbilansowanym sposobie odżywiania (nie, nie DIECIE!). Wie, że to co zje i wypije to PALIWO dla organizmu.

1

 

2. Korzysta ze zdrowego ruchu poza treningiem. Czyli prawidłowy wzorzec do DL wykorzysta również do podniesienia zakupów z ziemii. Będzie uważał na postawę ciała gdy stoi, czekając na autobus, czy gdy siedzi w pracy.

fsq2

 

3. Dba o swój organizm jak o samochód za miliony monet ( który, to który?? 😉 . Pamięta o rozgrzewce ( im krótszy i intensywniejszy trening, lub zimowy outdoor – tym dłuższa i mocniejsza rozgrzewka); , pamięta też o schładzaniu organizmu po. Dba o mobilność swojego ciała.

 

lov

 

4. W życiu kieruje się zasadą „quality not quantity” . Nic dodać nic ująć.

5. Dba o regenerację. Wie, że rest day to nie krok do tyłu. A jeśli krok do tyłu to tylko po to by móc wziąć rozbieg i zrobić 2 do przodu.
Potrafi zrobić rest week ( jestem doskonałym przykładem co opiszę w oddzielnym tekście na blogu, bo przeżycia tego tygodnie nie równają się z niczym innym !!! ).

IMG_0984

moja Podopieczna Asia na jesiennnym Intro 2016

Coś byście do tego dodali ? Jestem ciekawa !! 😉

FOT :Sekcja kettlowa z CrossFit Decepticon​ bardzo nie chciała żebym wrzucała to foto, zupełnie nie wiem dlaczego ! TACTICAL FROG <3

20161122_195409

 

Komentarze: